Firma PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE jest to wyspecjalizowana i nowoczesna placówka, w której oferujemy pełen zakres usług radiologii stomatologicznej i ogólnodiagnostycznej. Nasza siedziba znajduję się w centrum Warszawy na ul. Świętokrzyskiej 18 (obok stacji Metro Świętokrzyska).

Po kilkunastu latach doświadczenia w zakresie współpracy z pacjentami nasza działalność opiera się na zasadach partnerstwa i jest realizowana w przyjaznej atmosferze, co jest podstawą długoterminowych i dobrych relacji. Nasze sukcesy mierzone są poprzez zadowolenie naszych pacjentów.

Naszym celem jest:

Wszyscy pracownicy firmy PANORAMIK CENTRUM DIAGNOSTYCZNE przykładają ogromną wagę do tego, by świadczone przez nas usługi w pełni Państwa satysfakcjonowały. Ze szczególną starannością dbamy o szybką realizacje usług, aby pacjent jak najkrócej musiał czekać na wynik badania. Każde działanie w rozwoju placówki starannie analizujemy i planujemy, dbając o wysoką jakość wszystkich jego elementów, uwzględniając indywidualne wymagania pacjentów z grup docelowych.